Foodcourt OC Nový Smíchov v Praze 5

Další naší zakázkou byla výzdoba stravovacích prostor v Obchodním centrum Nový Smíchov v Praze 5.  Velké prostory v převážně šedé a hnědé barvě bylo potřeba oživit zelení.  Doporučili jsme proto nákup umělých rostlin v květináči a popínavých rostlin.

K výzdobě sloupů byly použity umělé popínavé rostliny Philodendron.  Mají drátěnou konstrukci, pomocí které lze snadno rostlinu naaranžovat.  Různé odstíny zelené vytváří z umělé popínavé rostliny dokonalou imitaci převislé živé rostliny.

Velké přízemní obdélníkové truhlíky jsme osázeli umělými rostlinami v květináči. Díky preciznímu zpracování kvalitního plastu a vytvoření přírodní textury, vypadají umělé rostliny jako živé.  Obchodní centrum Novým Smíchov nyní zdobí mix menších umělých palem a rostlin jako jsou Philodendron,  Dracena, Chlorophytum, Lopatkovec s bílým květem a Zamioculcas.

umělé rosltiny v květináči OC Nový Smíchov Praha 5

Umělé rostliny vkusně vyzdobily plochu obchodního centra určenou ke stravování. Zákazníci se tak mohou najíst v příjemném a pěkném prostředí. Díky tomu si užijí nejen jídlo, ale i pohled na pěkné, stále zelené rostliny a květiny dokonalého vzhledu.

umělé rostliny výzdoba OC Nový Smíchov Praha 5

Komentáře jsou vypnuty.