Služby

V oblasti umělých rostlin a výzdob zajišťuje komplexní služby:

Odborné poradenství

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných umělých rostlin, případě květináčů pro Vaše prostory. Pomůžeme s postupem při instalaci pokud si ji budete zajišťovat svépomocí. Samozřejmostí je zajištění maximálních dostupných informací k daným produktům. Poradenství je pro Vás zcela zdarma.

Návrh

Rádi Vám navrhneme konkrétní řešení výzdob dle zadání. S aranžmá máme bohaté zkušenosti, můžeme Vám tak pomoci s výběrem z estetického hlediska. U větších zakázek jsme schopni zajistit ohledání místa technikem, nebo  vizualizaci. Cena vizualizace je individuální. Méně náročné grafické návrhy jsme schopni dodat zdarma.

Realizace

Zajistíme instalaci rostlin přímo ve vašich prostorách. Součástí instalace je usazení + ukotvení rostliny v květináči a následné dekorativní dokončení. Cena instalace je stanovena individuálně.

Půjčovna

Pro vystavovatele a pořadatele společenských akcí nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem rostlin. Více info zde.

Eshop

Pokud potřebujete pouze zakoupit umělé rostliny, nebo květináče, můžete využít náš eshop. Chcete-li si prohlédnout produkty předem, můžete využít náš showroom.

Showroom

Rádi Vás provedeme našim showroomem a ukážeme či prezentujeme kvalitu našich produktů.  Zboží si po prohlídce můžete objednat sami na eshopu, nebo přímo v showroomu. Díky obrovské šířce sortimentu není vystaveno veškeré zboží. Kvalita a způsob provedení je však dobře patrná i na vystavených produktech.  Více info zde.

Komentáře jsou vypnuty.