Luxusní apartmány v Praze

Moderní luxusní bydlení je výhodné vyzdobit kvalitní a krásnou umělou zelení, která je nenáročná na údržbu a čas. Precizně vyrobené umělé rostliny přidávají do interiéru apartmánu estetickou hodnotu a vytvářejí atmosféru pohodlí a přírodní krásy.

Do pražských apartmánů jsme instalovali umělou zelenou stěnu, umělé stromy a půvabné umělé rostliny dokonale imitující živé rostliny. Luxusní apartmány jsou prostorné, proto bylo možné umístit do apartmánů i velké umělé stromy jako např. Ficus gigant 320cm, Fíkus liánový Deluxe 210cm, Akácie strom 200cm a Bambus strom s přírodními kmeny 165cm.

Vysoké stromy jsme nakombinovali s menšími druhy stromů, keřů, palem a rostlin jako je např. Fíkus Lyrata deluxe 90cm, Palma Areca 125cm a Tráva v bílém květináči 115cm. Volná zeď byla ideální pro vytvoření umělé vertikální zahrady, na kterou jsme použili Umělou zelenou stěnu Svlačec, jednoduše sestavenou z dílců 100x100cm.

Umělé rostliny nepotřebují zalévání, světlo ani speciální péči, což je výhodné pro majitele luxusních apartmánů, kteří nemají čas nebo zájem se starat o živé rostliny. Umělé rostliny vypadají vždy čerstvé a krásné, bez ohledu na podmínky prostředí. Nemají tendenci vadnout nebo ztrácet listy. Živé rostliny mohou způsobit alergie nebo nepohodlí u lidí s alergiemi na pyl nebo jiné alergeny spojené s rostlinami. Umělé rostliny tuto potenciální komplikaci eliminují.

Komentáře jsou vypnuty.