Running Sushi v OC Letňany v Praze 9

Výzdoba restaurace Running Sushi pomocí umělé zelené stěny a umělých rostlin.

K zútulnění restaurace Running Sushi v Praze Letňanech jsme dodali produkt z eshopu Umely-zivy-plot.cz: Umělou živou zelenou stěnu HEMISPHERE, 100 x 100cm. Základem stěny jsou dílce Hemisphere o ploše 1m2. Plastový rastr je osázený mixem různých rostlin odlišných barev listů, výšky a druhů rostlin. Kombinace těchto detailně propracovaných rostlin zajišťuje vysokou realističnost a dodává stěně vzhled živé zeleně.

Zelená stěna Hemisphere je navíc doplněná o kvalitní umělé rostliny z eshopu Umelekvetiny-shop.cz. S nimi došlo k vytvoření unikátní vertikální zahrady. To je důkazem, že z jednotlivých stěn a umělých rostlin lze vytvořit opravdu originální zelenou dekoraci na stěnu, ale i např. na strop. Taková dekorace je vhodná nejen do interiéru restaurace, ale může vám být inspirací i pro zkrášlení vaší firmy nebo domova.

Z použitých umělých rostlin můžeme jmenovat Chlorophytum 55cm, Kroton 70 cm s dožluta a dočervena probarvenými zelenými listy, Bostonskou kapradinu 56cm a Popínavé bostonské kapradí DELUXE L 100cm s dlouhými šlahouny tvarovatelnými do požadovaného tvaru.

Kreativita je v aranžovacím světě umělých zelených stěn a rostlin nekonečná. Posuďte sami, zda byste vytvořili lepší vertikální zahradu. My jsme s výsledkem velmi spokojeni.

Komentáře jsou vypnuty.